рисунок

Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы «Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы» Заңының 29-бабына сәйкес, конкурстық комиссия отырысының 2020 жылғы 17 ақпандағы №7 хаттамасы негізінде облыс әкімі Ғали Есқалиевтің 2020 жылғы 20 ақпандағы №52-ө өкімімен Батыс Қазақстан облысының мәдениет басқармасының басшысы болып Сайран Темірғалиұлы Дүйсенов тағайындалды.

Дүйсенов Сайран Темірғалиұлы – 1962 жылы 3 мамырда Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Пятимар ауылында дүниеге келген.

1985 жылы А.С.Пушкин атындағы Орал педагогика институтын «Физика және математика мұғалімі» мамандығы бойынша аяқтап,  2013 жылы - Батыс Қазақстан инженерлік-гуманитарлық университетін «Қаржы» мамандығы бойынша бітірген.

Еңбек жолын 1979 жылы Батыс Қазақстан облысы Фурманов ауданы «Қараөзен» совхозы №2 бөлімшесі «Балауса» комсомол бригадасының мүшесі болып бастаған.

22.08.1980- 17.07.1985 жылдары Орал педагогикалық институтының студенті;

15.08.1985-01.10.1989 жылдары Батыс Қазақстан облысы Фурманов ауданының еңбекке оқыту бойынша аудандық білім бөлімінің инспекторы;

02.10.1989-19.05.1990 жылдары Батыс Қазақстан облысы Фурманов аудандық комитеті ЛКЖО (ЛКСМ) ІІ хатшысы;

20.05.1990- 09.02.1992 жылдары Батыс Қазақстан облысы Фурманов аудандық комитеті ЛКЖО (ЛКСМ) І хатшысы;

10.02.1992- 08.07.1992 жылдары Батыс Қазақстан облысы Фурманов аудандық комитетінің Қазақстан Жастар одағының І хатшысы;

08.07.1992-16.01.1995 жылдары Батыс Қазақстан облысы Жалпақтал ауданының жастар, туризм және спорт комитетінің төрағасы;

16.01.1995-18.08.1997 жылдары Батыс Қазақстан облысы Жалпақтал аудандық мәдениет бөлімінің меңгерушісі;

20.10.1997-11.02.1999 жылдары Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық білім беру бөлімі әдістемелік бөлімінің әдіскері;

11.02.1999-21.07.1999 жылдары Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Мендалиев атындағы орта мектептің психолог-әдіскері;

19.07.1999-29.08.2000 жылдары Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәдениет бөлімінің меңгерушісі;

28.08.2000-26.02.2001 жылдары Батыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының ішкі саясат және әлеуметтік сала бөлімінің бас маманы;

26.02.2001-03.01.2002 жылдары Батыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының әлеуметтік сала және қоғамдық-саяси даму бөлімінің бас маманы;

03.01.2002-15.11.2002 жылдары Батыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының әлеуметтік-мәдени даму бөлімінің бас маманы;

15.11.2002-08.06.2004 жылдары Батыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының бас инспекторы;

09.06.2004-14.05.2005 жылдары Батыс Қазақстан облысының Теректі ауданы әкімінің орынбасары;

20.05.2005-11.09.2006 жылдары «Ақ Орда» қоғамдық бірлестігінің Республикалық қозғалысының Батыс Қазақстан филиалының атқарушы директоры;

11.09.2006-01.10.2007 жылдары Батыс Қазақстан облысы Казталовка ауданы әкімінің кеңесшісі;

01.10.2007- 23.06.2013 жылдары Орал қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің бастығы;

24.06.2013- 25.04.2017 жылдары Орал қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің басшысы;

25.04.2017- 29.05.2018 жылдары Батыс Қазақстан облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы басшысының орынбасары;

29.05.2018- жылдан бастап күні бүгінге дейін Батыс Қазақстан облысының мәдениет басқармасы басшысының орынбасары лауазымында қызмет атқарып келді.